Fie toamna cea ploioasă,
Grădinița-i luminoasă.
Avem legume multe, multe,
Colorate, aromate,
Gata să fie mâncate.
O piață ne-am imaginat,
Multe am mai cumpărat.
Am plecat cu coșul plin
Și-am fost fericiți
Pe deplin!
Ultimele activități
Excursie în “Paradisul Cireșelor”
🍒🌳 Grupa Iepurașilor și...
În vizită la Ferma Animalelor Pantelimon
🦘🐐 Grupa Iepurașilor de...























