Buburezele au dorit o ieşire la iarbă verde.
Zis şi făcut.. am luat o păturică şi ceva de ronţăit la noi şi… gata picnicul.
Dar bineînţeles că nu puteam rată o porţie zdravănă de joacă la leagăne şi tobogane.
Buburuzele sunt tare fericite.
[awesome-gallery id=9775]























