Gataaa… Paştele poate să vină!
Noi am vopsit ouăle şi am pregătit coşuleţele.
Suntem mici, însă foarte harnici.
Albinuţele şi Greierasii din Tei vă urează…
Paşte fericit!!!!
[awesome-gallery id=9691]
Gataaa… Paştele poate să vină!
Noi am vopsit ouăle şi am pregătit coşuleţele.
Suntem mici, însă foarte harnici.
Albinuţele şi Greierasii din Tei vă urează…
[awesome-gallery id=9691]


